22.12.2018 14:01 1 Kwt

Zbliża się Luzińskie Kolędowanie z zespołem Enej

fot. Fot. Amadeusz Brzezinski/archiwum

Już 11 stycznia o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie odbędzie się Luzińskie Kolędowanie z zespołem „Enej”. Dochód ze sprzedaży biletów na koncert zostanie przeznaczony na wypoczynek letni i zimowy dzieci.

W trakcie koncertu usłyszymy najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenia „Oliwskie Słoneczko”, które między innymi skupia się na prawidłowym zagospodarowaniu czasu wolnego dzieciom i młodzieży m.in. poprzez organizację wypoczynku letniego i zimowego. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na kolejny wyjazd dla dzieci – informują organizatorzy wydarzenia.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze tego typu wydarzenie. W 2019 roku odbędzie się dwunasta edycja Luzińskiego Kolędowania z Gwiazdami. Co roku Hala Widowiskowo-Sportowa jest wypełniona po brzegi publicznością. W 2017 roku gwiazdą wydarzenia był Golec uOrkiestra, rok później zespół Bracia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24