10.12.2018 10:25 11 PM

Piłkarze Gryfa w wystąpili 'Familiadzie' – nie dostali się do finału

Źródło: FamiliadaTVP/Facebook

W jubileuszowym 2500. odcinku "Familiady" wystąpili piłkarze Gryfa Wejherowo. Niestety, nie udało im się dostać do finału – oznacza to, że nie pojawią się w następnym odcinku.

W 2500. odcinku "Familiady" zmierzyli się radni z Krakowa i piłkarze Gryfa Wejherowo. Podczas niedzielnego (9 grudnia) wydania prowadzący, Karol Strasburger, obliczył, że w programie od samego początku pojawiło się około 20 tysięcy uczestników.

Jak mówili sami piłkarze, pojechali do "Familiady", żeby dobrze się bawić oraz promować swoją drużynę i miasto. Sportowcy sprawdzili swój refleks i wiedzę. Pytania nawiązywały do historii programu. Dotyczyły między innymi najśmieszniejszych odpowiedzi, jakie padły podczas nagrań, ale nie tylko. Prowadzący pytał również o owoce, które można kupić na straganie jesienią, czy o fikcyjną postać, która nosi maskę. Niestety, Gryfitom nie udało się dostać do finału. Natomiast ich przeciwnicy zwyciężyli i wygrali prawie 16 tys. zł.

Przypomnijmy, że nagrania odbyły się we wtorek (13 listopada). Do Warszawy pojechało pięciu zawodników Gryfa Wejherowo: Piotr Kołc – głowa rodziny, Dawid Leleń, Robert Chwastek, Grzegorz Gulczyński i Szymon Więckowicz.

Zobacz poodcinkowy wywiad:

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w "Familiadzie" wystąpiła drużyna radnych z Wejherowa – pisaliśmy na ten temat tutaj.

"Familiada" to polski teleturniej, emitowany na antenie TVP2 od 17 września 1994 roku w weekendy i święta o godzinie 14:00. Program prowadzi Karol Strasburger, który większość odcinków rozpoczyna specyficznym dowcipem, tak zwanym sucharem. Producentem teleturnieju jest Ryszard Krajewski. Program jest oparty na amerykańskim formacie Family Feud, a jego lokalne edycje były lub są emitowane w kilkudziesięciu krajach. Program nagrywany jest w studiu TV w Warszawie, przy ul. Inżynierskiej 4.

Źródło: FamiliadaTVP/Facebook


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24