19.11.2018 13:20 2 mike

Podaruj dzieciom radość i przynieś pluszaki do naszej redakcji!

Fot. redakcja

Masz w domu niepotrzebne pluszaki, które nadal mogą wywoływać uśmiech na dziecięcych buziach? Przynieś je do naszej redakcji! Czekamy też na artykuły plastyczne dla najmłodszych. Na pewno przed świętami Bożego Narodzenia wszystkie podarunki trafią do dzieci, które najbardziej czekają na odrobinę radości.

W tym roku połączone siły naszych trzech redakcji – portalu Nadmorski24.pl, radia Norda FM i Twojej Telewizji Morskiej – postanowiły czynnie wesprzeć Miejski Dom Kultury w Redzie. Ta instytucja już po raz siódmy organizuje akcję zbierania pluszaków i artykułów plastycznych. Wszystkie prezenty zostaną przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Redzie, a następnie wręczone dzieciom.

Zbieramy zarówno nowe pluszaki, jak i używane, ale w dobrym stanie, a także wszelkiego rodzaju kredki, farby, pisaki, bloki, pędzle, piórniki itp. Cenny jest każdy, nawet najmniejszy gest, który może wywołać uśmiech!

W minionych latach zbiórki organizowane przez Fabrykę Kultury spotkały się z żywym odzewem. Udało się zebrać dziesiątki worków z pluszakami, przyborami szkolnymi i innymi darami, a co najważniejsze – uszczęśliwić wiele dzieci.

Wszystkie prezenty zbieramy w sekretariacie Twojej Telewizji Morskiej przy ulicy Przemysłowej 3 w Wejherowie. Możecie nas odwiedzać od poniedziałku do piątku, do 15 grudnia 2018 roku, w godzinach 8:00–16:00. Czekamy na Was – wspólnie zostańmy Świętymi Mikołajami!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24