25.10.2018 15:00 0 raz

Piraci z Władysławowa zapraszają do gry w baseball

Źródło: FB/Piraci Władysławowo

Piłka, kij, rękawica. Połączenie takich rekwizytów to niecodzienny widok na polskich podwórkach. Ale niekoniecznie we Władysławowie, gdzie działa baseballowa drużyna Piraci. Nadmorscy amatorzy nietypowego w kraju sportu zapraszają młodych adeptów na rekrutację i próbne treningi.

Chcesz zacząć uprawiać sport, ale żadna z popularnych dyscyplin Ci nie odpowiada? Trenujesz inne sporty, ale chcesz spróbować czegoś nowego? Sprawdź się podczas rekrutacji i dołącz do naszego teamu baseballowego! – tak do aktywności zachęcają przedstawiciele władysławowskich Piratów.

Być może uprawianie niszowego sportu, jakim jest niezwykle popularny w Ameryce baseball, to dziwna propozycja, ale jak zapewniają ci, co uprawiają właśnie tę dyscyplinę, „machanie kijem” niesie za sobą wiele korzyści.

Trening i gra w baseball pozwoli na poznanie nowej dyscypliny sportu, wzrost ogólnej sprawności i siły, poprawę refleksu i równowagi, poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej czy też pewności siebie i umiejętności podejmowania decyzji w błyskawicznym tempie, a także to pomysł na ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu, możliwość zabawy w nową dyscyplinę sportu ze znajomymi oraz możliwość rywalizacji z zawodnikami z całej Polski w ramach rozgrywek organizowanej przez nas Bałtyckiej Ligi Baseballu oraz w innych ligach i turniejach – wymieniają władysławowscy baseballiści.

I zaznaczają, że wstęp na rekrutację oraz na treningi są zawsze darmowe.

Piraci Władysławowo szukają osób w wieku od 14 lat pochodzących z Władysławowa i okolic (półwysep, Chłapowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Krokowa, Puck, Reda, Rumia, Wejherowo i Trójmiasto).

Więcej informacji na temat rekrutacji, która odbędzie się 28 października, można zasięgnąć, pisząc do Piratów na Facebooku lub Instagramie (piracibaseball) lub wysyłając wiadomość na adres [email protected], a także pod numerem telefonu 505 630 983.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24