19.09.2018 10:48 58 mike

Zanim zagłosujesz, zadaj pytanie kandydatowi

Fot. archiwum

Już wkrótce na antenach Twojej Telewizji Morskiej, Radia Norda FM i na portalu Nadmorski24.pl będą emitowane prezentacje kandydatek i kandydatów na prezydentów, wójtów i burmistrzów, którzy ubiegają się o głosy w najbliższych wyborach samorządowych. Zachęcamy naszych Czytelników do zadawania pytań poszczególnym kandydatom w komentarzach pod niniejszym artykułem.

Nadmorska Grupa Medialna, uwzględniając misję rzetelnego informowania naszych odbiorców oraz niesienia im pomocy w dokonaniu oceny kandydatów i ich programów wyborczych, pragnie zaprezentować mieszkańcom regionu kandydatów do funkcji wykonawczych w samorządzie terytorialnym. Kandydatki i kandydaci będą przez około 10 minut przestawiać swoją osobę oraz zarys programu. Odpowiedzą też na trzy pytania (jednakowe dla każdego kandydata), które wyłonimy spośród zgłoszeń nadesłanych przez naszych Czytelników.

Serdecznie zachęcamy do zadawania szczerych pytań kandydatom w komentarzach pod niniejszym artykułem. Zapewniamy pełną anonimowość. Pytanie, poprzedzone nazwą miejscowości lub gminy, której dotyczy, może odnosić się do dowolnie wybranej kwestii związanej z samorządnością w naszym regionie. Może, ale nie musi być skierowane do konkretnego kandydata. Każdy Czytelnik może zadać dowolną liczbę pytań, choć jeden komentarz powinien oznaczać jedno pytanie. Na pytania czekamy do 27 września.

Pytania do kandydatów można też nagrać na sekretarkę Radia Norda FM pod numerem: 58 738 28 28.


Czytaj również: