11.09.2018 16:53 3 PM/mat.pras

Gmina Gniew: Kandydaci do samorządu zaprezentowali swój program

Mat. pras.

"Aktywnie i skutecznie" – pod takim hasłem odbyła się w Gniewie pierwsza konwencja wyborcza. Podczas spotkania zaprezentowano program kandydata na burmistrza oraz kandydatów na radnych w gminie Gniew.

Lider komitetu, a zarazem kandydat na burmistrza Grzegorz Wasielewski zapowiedział, że po wygranych wyborach wdrożony zostanie program 7 × TAK.

Zapewniał, że zupełnie zmieni się styl sprawowania urzędu burmistrza na aktywny i prorozwojowy. Mówił szczegółowo o planach ożywienia gospodarczego i turystycznego miasta  i gminy. Zapewnił, że w pierwszych miesiącach kadencji zaproponuje nowej radzie harmonogram najpilniejszych inwestycji w gminie, w szczególności na wsi – czytamy w informacji prasowej.

Oprócz tego nacisk kładzie na poprawę gminnej infrastruktury drogowej, kanalizację i wodociągi. Wasielewski ogłosił gotowość do wdrażania w gminie rządowych projektów dedykowanych samorządom.

KWW Aktywni i Skuteczni to pierwszy komitet zarejestrowany w gminie Gniew i czwarty w województwie. Program komitetu to 7 × Tak. W tym drogi, inwestorzy, aktywne zarządzanie i inwestycje na wsi.

Mat. pras. Mat. pras. Mat. pras. Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...