11.09.2018 12:00 20 PM

Mieszkanka Wejherowa szuka męża w telewizyjnym show

Fot. screen rolnikszukazony.tvp.pl

Mieszkanka Wejherowa wzięła udział w programie emitowanym na TVP1 „Rolnik szuka żony”. Pani Daria jest jedną z kandydatek 46-letniego Marka. Nie wiadomo, czy dostanie się do kolejnego etapu programu – o tym zdecyduje sam rolnik.

W programie grupa rolników-singli poszukuje drugiej połówki. Wśród kandydatów i kandydatek samotni rolnicy wybierają osobę, z którą chcieliby spędzić resztę życia. Być może jedną z wybranek Marka, rolnika z woj. zachodniopomorskiego, zostanie właśnie pani Daria, mieszkanka Wejherowa.

Daria ma 42 lata, wyższe wykształcenie i jest „nieodrodną córką” Pomorza. Pracuje w jednym z miejskich urzędów, a w wolnych chwilach spędza czas z dziećmi, przyjaciółmi i jeździ na rowerze. Interesuje się też sportem (zwłaszcza piłką nożną) oraz fotografią rodzinną i reportażową. Wśród znajomych znana jest też jako perfekcyjna pani domu i niepoprawna marzycielka.  Do rozpoczęcia pogoni za marzeniem w programie „Rolnik szuka żony” Darię namówiły jej dzieci, które gorąco kibicują jej poszukiwaniom wysokiego, szczupłego i wysportowanego mężczyzny, podobnie jak ona kochającego rodzinę, gospodarnego i systematycznego – czytamy na oficjalnym profilu facebookowym programu.

We wrześniu wystartowała piąta edycja programu w Polsce. Według danych TVP1, odcinki śledzi ponad 3 mln widzów.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...