21.08.2018 11:20 0 Natalia/TTM/Gmina Wejherowo

Gwiazdy muzyki zagościły na bolszewskiej scenie

Fot. UG Wejherowo

W minioną sobotę (18 sierpnia) w Bolszewie gościły muzyczne gwiazdy dużego formatu. Na scenie wystąpili Cała Góra Barwinków oraz Michał Szpak.

Za nami długo wyczekiwany koncert Michała Szpaka. Gwiazda wystąpiła przed tysięczną publicznością w sobotę (18 sierpnia). Energetyczny występ zgromadził wielu fanów piosenkarza. Gmina Wejherowo, oprócz występu gwiazdy, zaserwowała publiczności także znakomity support zespołu Cała Góra Barwinków.

Fot. UG Wejherowo

Fot. UG Wejherowo

Fot. UG Wejherowo

O tym, kto występuje na scenie, od kilku lat decydują mieszkańcy, którzy w przygotowanych przez samorząd ankietach wskazali właśnie tego wokalistę.

Michał Szpak jest teraz na topie, na fali. Ma też swoich fanów, którzy dzisiaj przyjechali do nas i już koczują tu od 15:00 – podkreślała Natasza Sobczak, dyrektor Biblioteki i Centrum Kultury Gminy Wejherowo.

Fani zajęli pierwsze miejsca tuż pod sceną, by móc być jak najbliżej gwiazdy. Występ jednak porwał wszystkich uczestników zabawy. Na bolszewskiej scenie wybrzmiały takie utwory, jak: „Color of Your Life”, „Don’t Poison Your Heart” czy „Byle być sobą”. W czasie muzycznego święta nie zabrakło owacji i wspólnego śpiewania w rytm znanych przebojów

Fot. UG Wejherowo

Fot. UG Wejherowo

Koncerty to podstawa, główna atrakcja, ale mamy też dmuchane miasteczko, pełno stoisk zarówno spożywczych, jak i z gadżetami różnego rodzaju. Można przyjść, zjeść, dzieci zostawić, żeby mogły się bawić podczas koncertu – zaznaczała dyrektor Sobczak.

W Bolszewie na uczestników zabawy czekały stoiska z przekąskami i atrakcje dla dzieci w postaci sterowanych małych samochodzików, czy zamku dmuchanego.

Fot. UG Wejherowo

Fot. UG Wejherowo

Zainteresowanie letnią sceną muzyczną z roku na rok wzrasta, a publiczność udowadnia, że potrafi się świetnie bawić. Jak zapowiadają organizatorzy, za rok na bolszewskiej scenie wystąpi artysta równie wysokiej klasy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24