14.08.2018 14:52 0 Natalia/Wladyslawowo.pl

CLEO gwiazdą Festynu Rodzinnego w Ostrowie

Źródło: facebook/CLEO

To będzie wyjątkowy festyn rodzinny w Ostrowie. Fani muzyki pop bez wątpienia będą zachwyceni, ponieważ w czwartek (16 sierpnia) na scenie wystąpi CLEO. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zaproszenie na koncert skierowane jest zarówno do mieszkańców, jak i turystów. Ważne, by bawić się wspólnie i całymi rodzinami. O liczne atrakcje zadbali organizatorzy, a największą z nich jest występ wokalistki CLEO.

Festyn Rodzinny w Ostrowie odbędzie się w czwartek 16 sierpnia o godzinie 17:00. Uczestnicy zaproszeni są do wspólnej zabawy na placu przy ulicy Bielawskiej. Miłośnicy sportu i adrenaliny będą mogli zobaczyć pokazy strongman oraz spróbować swoich sił na strzelnicy czy podczas gry w paintball. Swoje umiejętności zaprezentuje Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Karwia.

Dla najmłodszych przygotowana jest moc atrakcji, takich jak eurobungee. Na tych, którzy zapragną się wyskakać, będą czekać dmuchane zjeżdżalnie. Nie zabraknie również wodnych atrakcji, takich jak pływające gigantyczne kule.

Przysmaków, takich jak bigos, grochówka z wojskowej kuchni polowej czy dania z grilla, będzie można poszukać w specjalnej strefie gastronomicznej. Nie zabraknie również słodyczy. Na odwiedzających czekać będą domowe wypieki.

Niewątpliwe wszyscy najbardziej oczekiwać będą na muzyczne atrakcje. Na scenie wystąpi Orkiestra Strażacka ze Sławoszyna, Efekt Band oraz Bliza. Dla publiczności zagra były wokalista Oddziału Zamkniętego – CZARY. Gwiazdą wieczoru będzie popowa wokalistka CLEO.

[źródło:CleoVEVO]

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24