18.06.2018 13:55 3 Natalia/TTM

Food Trucki opanowały wejherowski rynek

Źródło: TTM

W miniony weekend (16–17 czerwca) Wejherowo odwiedził Festiwal Samków Food Trucków. Mieszkańcy tłumnie odwiedzili plac Jakuba Wejhera, by spróbować potraw z całego świata serwowanych z mobilnych kuchni.

W sobotę i niedzielę na wejherowskim rynku odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Smaków Food Trucków. Samochody pełniły funkcję kuchni, które proponowały smaki z wielu zakątków świata.

Jest tu praktycznie cały świat, od Europy przez Amerykę aż do Azji. Od Polski, Belgii, Hiszpanii aż po Meksyk, Kubę i Chiny. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie, do dyspozycji jest aż 20 ciężarówek – mówił Damian Hirsz organizator Smaków Foodtrucków.

Gotowanie na oczach odwiedzających stało się nie lada atrakcją. Z oferty food trucków korzystały całe rodziny.

Chętnych jest bardzo wielu. Fakt, że przygotowujemy bardzo dobre jedzenie, ze świeżych produktów, przyciąga ludzi. Zaczynają oni zwracać uwagę na to, co jedzą – dodał Damian Hirsz.

Wokół strefy gastronomicznej przygotowano miejsce do wypoczynku z leżakami. Starsi mogli się cieszyć piwem od lokalnego producenta, a dla młodszych przygotowano plac przeznaczony do zabaw.

Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM Źródło: TTM

Głównym atutem jest jedzenie, ale wokół tego staramy się, aby ludzie po prostu miło spędzali ze sobą czas. Zapraszamy ze znajomymi, z rodzinami mamy dodatkowe atrakcje w postaci gier planszowych i gry terenowej – podsumował Damian Hirsz.

Organizatorzy zapowiadają, że być może w przyszłych edycjach również odwiedzą Wejherowo.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24