08.06.2018 07:56 4 mike/mat. pras.

Zawodowa mistrzyni świata odwiedzi Wejherowo

Mat. pras.

Dorota Godzina, wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski w kickboxingu, przyjedzie do Wejherowa. To pierwsza wizyta w mieście tej znakomitej zawodniczki, którą zaprosił Rafał Karcz, trener kickboxerów z Wejherowa i Luzina oraz Kardy Narodowej Juniorów.

Do niedawna walcząca dla Federacji DSF Kickboxing Challenge, Dorota Godzina, zawodowa Mistrzyni Świata WAKO, w sobotę 23 czerwca specjalnie dla sekcji KICKBOXING FOR LADIES poprowadzi dwa treningi (godz. 17:00–18:30 i 18:45–20:00) na sali Fight Zone GYM Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego (ul. I Brygady Pancernej WP 5, wejście od strony ul. 12 Marca).

Nasze dziewczyny z żeńskiej sekcji kickboxingu grupy rekreacyjnej będą mogły potrenować z utytułowaną i znaną zawodniczką. Oprócz tego wizyta Doroty to okazja do promocji naszego Wejherowa, gdyż chcemy Dorocie pokazać nasze miasto. Oprócz Doroty, jest szansa, że z wizytacją tego dnia odwiedzi nas prezes Polskiego Związku Kickboxingu, pierwszy w historii Polski Mistrz Świata w kickboxingu, Piotr Siegoczyński – trwają właśnie ustalenia odnośnie do pobytu prezesa w Wejherowie – mówi trener Rafał Karcz.

Kilka miesięcy wcześniej na sali klubu gościła inna utytułowana zawodniczka, Monika Turemka, która przez dwa dni prowadziła treningi dla kobiecej sekcji kickboxingu. Obie wymienione prowadzą obecnie z powodzeniem duże sekcje kickboxingu w Warszawie i okolicach. Warto zaznaczyć, że są to kobiece sekcje.

Mat. pras.

W Wejherowie również można zapisać się na kickboxing w grupie przeznaczonej wyłącznie dla kobiet. Inicjatorem powstania takiej grupy był Rafał Karcz w 2016 roku. Obecnie sekcja podzielona jest na dwie grupy i liczy prawie 30 pań. Więcej informacji na temat zapisów do klubu i aktywnego spędzania czas na treningu kickboxingu można znaleźć na profilu facebookowym sekcji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...