02.06.2018 15:18 0 mike

Rodzinna sobota na dwóch kółkach w Pucku [zdjęcia]

Fot. Ania/TTM

Mieszkańcy Pucka i okolicznych miejscowości wzięli udział w XIV Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Podczas sobotniej (2 czerwca) przejażdżki dopisała i frekwencja, i pogoda.

Uczestnicy rodzinnego rajdu potwierdzili, że rowery są jak najbardziej na topie. Niezależnie od wieku, na dwóch kółkach można pokonywać kilometry, świetnie się bawić i dbać o kondycję. Zaplanowana trasa, podobnie jak w ubiegłym roku, wiodła z Pucka do Rzucewa i z powrotem do Pucka. Całe rodziny wyruszyły po godzinie 13:00 spod puckiego MOKSiR-u.

Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM Fot. Ania/TTM

Na uczestników imprezy czekał poczęstunek, a na najmłodszych – dużo dobrej zabawy. Zakończenie rajdu było też okazją do podsumowania kampanii „Rowerowy Maj” w Pucku. Organizatorami rajdu było Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych na Rzecz Zdrowia od Nowa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...