27.05.2018 13:30 0 raz

Rodzina w podróży odwiedziła Nordę

źródło: http://podrozujacarodzina.pl

Zakończyła się akcja promocyjna podjęta przez Pomorską Regionalna Organizację Turystyczna wraz z blogerką Magdaleną Bodnari. Atrakcje Kaszub Północnych obejrzało kilkadziesiąt tysięcy internautów.

Jak podaje PROT, w ramach kampanii „Zróbmy Bałtyk na piechotę” Magda Bodnari blogerka podrozujacarodzina.pl, dwukrotnie odbyła podróż studyjną brzegiem pomorskiej części Bałtyku. Celem wizyty była promocja turystyki rodzinnej w Pomorskim.

Pierwsza część wizyty odbyła się w lutym kiedy wraz z rodziną pani Magda pieszo przespacerowała się brzegiem Mierzei Wiślanej i odwiedziła Gdańsk *- poinformowali przedstawiciele Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. - *Drugą część podróży rozpoczęła w Gdyni i zakończyła ją w Słupsku. Podczas tej wizyty część miejsc została odwiedzona w formie spaceru, około 20 kilometrów dziennie pieszo, częściowo ze względu na pogodę pokonana została środkami komunikacji publicznej.

Na trasie znalazły się Gdynia, Mechelinki, Sasino, Rewa, Ustka, Słupsk, Choczewo, Puck, Władysławowo, Kluki, Białogóra, Dębki, Smołdzino oraz Łeba.

Podczas całej kampanii na blogu opublikowanych zostało 44 wpisów, 77 zdjęć pojawiło się na Instagramie a na fanpage bloga na Facebooku zamieszczono aż 78 postów – podają organizatorzy akcji.

Materiały zamieszczone na blogu w okresie dwóch miesięcy zanotowały 84 239 odsłon, a liczba użytkowników wyniosła ponad 35 000.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...