20.05.2018 17:00 74 Kwt

Wypadek na ulicy Sucharskiego w Wejherowie

fot. Marek Trybański

W niedzielę (20 maja) w Wejherowie doszło groźnego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w poruszającą się poboczem rodzinę.


Aktualizacja, godz. 19:00

Droga została odblokowana, ruch odbywa się płynnie.

  • 21-letni sprawca, mieszkaniec powiatu wejherowskiego nie posiadał uprawnień do kierowania autem. Został on zatrzymany, był trzeźwy. Pobrano krew, aby sprawdzić czy nie był pod wpływem środków odurzających. Najpoważniej ranna została kobieta, którą przewieziono do wejherowskiego szpitala. Roczne dziecko nie ma poważniejszych obrażeń. W zdarzeniu ucierpiał także mężczyzna – informuje st. sierż. Karolina Pruchniak, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

  • Do zdarzenia doszło na ulicy Sucharskiego w Wejherowie. Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy o godzinie 16:14. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej - informują strażacy z Wejherowa.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby - kierowca auta i poruszająca się poboczem rodzina z dzieckiem.

  • Samochodem kierował około 21-letni mężczyzna, który z zawodu jest mechanikiem. Odprowadzał auto do właściciela. Jechał jednak zbyt szybko i na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem. Uderzył w kobietę, mężczyznę i około roczne dziecko. Osoby te poruszały się poboczem. W wyniku tego zdarzenia kierowca uderzył także w zaparkowane obok auto - informuje świadek zdarzenia.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Kalina fot. Dorys Car fot. Dorys Car fot. Dorys Car fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. czytelnik fot. czytelnik fot. czytelnik fot. Grzegorz/czytellnik fot. Grzegorz/czytellnik fot. Grzegorz/czytellnik


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...