16.05.2018 09:01 1 mike

Nowość: Gdyńskie Orłowo i Gniew w oku naszych kamer

Fot. Nadmorski24.pl

Jedno z najbardziej urokliwych miejsc polskiego Wybrzeża, gdyńskie Orłowo, można już oglądać na żywo bez ruszania się z domu, dzięki transmisji online na naszym portalu. Kolejna nowa kamera została też uruchomiona w Gniewie. Tym razem można podziwiać panoramę samego miasta.

Przepiękny, unikalny w skali kraju klif i kameralne molo, jedno z ulubionych miejsc spacerowiczów nad morzem. Do tego panoramiczne ujęcia sięgające od Gdyni do Gdańska. Takie widoki można podziwiać, dzięki nowej kamerze HD, która jest już dostępna na naszym portalu. Pejzaże z Orłowa inspirowały setki malarzy, grafików, fotografów i twórców filmowych. Od teraz można je podziwiać również w domu lub w podróży, na dowolnym urządzeniu stacjonarnym bądź mobilnym. Kamera pracuje w trybie dynamicznym, widzowie mogą więc obserwować zbliżenia i różne ujęcia. Transmisja dostępna jest tutaj.

Fot. Nadmorski24.pl

Kolejna z nowych kamer została zainstalowana w Gniewie. Dzięki transmisji na żywo można oglądać panoramę tego pięknego miasta z zachowanym średniowiecznym układem przestrzennym i licznymi zabytkami. Aby przejść do transmisji, wystarczy kliknąć w ten link.

Przypominamy też, że niespełna miesiąc temu uruchomiliśmy dynamiczną kamerę, dzięki której można śledzić zakole Wisły w Gniewie. Inna z nowych kamer pracuje w samym sercu Gdańska. Jest zainstalowana na Ołowiance, a dynamiczna transmisja obejmuje panoramę Głównego Miasta i Starego Miasta wraz z nabrzeżem Motławy. Tę transmisję można śledzić tutaj.

Fot. Nadmorski24.pl

Wszystkie kamery portalu Nadmorski24.pl są dostępne pod tym linkiem. Prawie 50 urządzeń transmituje w wysokiej jakości obrazy z najbardziej charakterystycznych miejsc Pomorza. Można podziwiać zabytki, piękno natury, ale również śledzić bieżącą sytuację drogową i pogodową.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...