14.05.2018 13:25 2 mike

Wejherowo: Bezrobotni spotkają się z pracodawcami

Mat. pras.

Już w najbliższą środę (16 maja) osoby bezrobotne z powiatu wejherowskiego będą miały okazję do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami z regionu. Taka możliwość będzie targach pracy, które organizuje Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie.

Jedną z najefektywniejszych metod poszukiwania pracy jest bezpośredni kontakt z pracodawcą. Taka okazja nadarzy się na targach pracy organizowanych przez wejherowski PUP. Targi będą zorganizowane w godzinach 10:00–12:00 w sali gimnastycznej Powiatowego zespołu szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł” w Wejherowie („Elektryk”, ul. Strzelecka 9). Udział w nich jest oczywiście bezpłatny. Osoby bezrobotne będą mogły przedstawić swoje atuty i pozostawić CV.

W targach pracy weźmie też udział Nadmorska Grupa Medialna. Będziemy szukać m.in. kandydatów na stanowiska sprzedawców, pracowników IT i Call Center. Nie zabraknie też ofert dla praktykantów/stażystów, którzy przez czas wakacji będą chcieli spróbować swoich sił jako dziennikarze, operatorzy, montażyści czy monterzy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...