07.04.2018 09:00 0 mike

Przyjdź na Targi Ślubne i wspomóż Antosia z Kębłowa

Mat. pras.

Już w najbliższą niedzielę (8 kwietnia) w Luzinie odbędzie się wyjątkowa impreza dla przyszłych nowożeńców, i nie tylko. Na Targach Ślubnych będzie można znaleźć wszystko, co jest niezbędne do tego, by zorganizować niezapomnianą uroczystość ślubną. Na miejscu będzie też prowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz sześciolatka z Kębłowa, Antosia Rostanowskiego, który cierpi na zespół wad rozwojowych kończyn górnych i dolnych.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 11:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie (ul. Mickiewicza 22). Wstęp na targi jest wolny.

W Targach Ślubnych będzie uczestniczyło kilkudziesięciu wystawców. Przyszłe młode pary będą mogły zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie i makijażu ślubnym. Przewidziano również pokazy pierwszego tańca weselnego. Będzie można też wziąć udział w pokazach carvingu i gotowania. O warstwę muzyczną imprezy zadba oczywiście zespół weselny. Odbędą się też licytacje, a dla najmłodszych gości targów przewidziano specjalny kącik zabaw.

Oprócz możliwości zapoznania się z ofertą ślubną i weselną, uczestnictwo w targach można połączyć ze wsparciem dla małego mieszkańca Kębłowa. Antoni Rostankowski, bo o nim mowa, ma sześć lat i jest podopiecznym Fundacji Słoneczko. Chłopiec cierpi na zespół wad rozwojowych kończyn górnych i dolnych (m.in. brakuje mu obu dłoni, a prawa noga jest znacznie krótsza od lewej). Mimo to jest bardzo pogodnym dzieckiem i dzielnie znosi wszystkie trudy badań oraz długotrwałych ćwiczeń. Odkąd ukończył 14 miesięcy, porusza się z pomocą protezy. W październiku 2017 roku Antoś uległ poważnemu wypadkowi – złamaniu kości piszczelowej w krótszej nodze. Teraz, aby mógł chodzić, czeka go skomplikowana operacja i długotrwała rehabilitacja.

Będziemy bardzo wdzięczni Państwu za przekazanie 1% podatku dla naszego synka. Środki zgromadzone na koncie przeznaczymy na jego dalsze leczenie i rehabilitację – apelują państwo Rostankowcy, rodzice Antosia.

Można to zrobić, wpisując w PIT KRS Fundacji Słoneczko: 0000186434, a w rubryce „Cel szczegółowy”: „123/R Rostankowski Antoni”.

Mat. pras.

Można też wpłacać darowiznę na konto: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010, z dopiskiem „123/R Rostankowski Antoni – darowizna”.

Więcej informacji o Antonim można znaleźć na jego profilu na Facebooku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24