26.03.2018 09:03 0 Kwt

Ośmioletni Wiktor potrzebuje pieniędzy na dalsze leczenie

Fot. archiwum

Spełniło się wielkie marzenie ośmioletniego Wiktora Rąpcy i jego rodziców. Choć prawdopodobieństwo znalezienia genetycznego bliźniaka było niewielkie, tym razem udało się tego dokonać. Wszystko dzięki wsparciu i zaangażowaniu lokalnej społeczności. Mieszkaniec Mrzezina przeszedł przeszczep szpiku, teraz potrzebuje pieniędzy na leki i rehabilitację.

Przed Wiktorem teraz długa droga do wyzdrowienia, ale przede wszystkim – otwarte drzwi do normalnego dzieciństwa. Nadal będzie musiał przebywać pod kontrolą lekarzy, niemniej jego szanse na powrót do pełnego cieszenia się życiem, z dala od szpitalnych oddziałów, mocno wzrosły. Wiktor potrzebuje teraz pieniędzy na dalsze leczenie. W związku z tym 8 kwietnia o godzinie 14:00 w Szkole Podstawowej w Mrzezinie odbędzie się festyn charytatywny.

Na festynie nie zabraknie dmuchańców, malowania twarzy, instruktarzu pierwszej pomocy. Wystąpi także instruktorka zumby, kabaret Purrcy, dzieci ze szkoły w Mrzezinie, zespół Colored, chór gospel oraz zespół Nobody. Będzie też słodki poczęstunek. Akcję wspierać będzie OSP Mrzezino – wyjaśnia Przemysław Hintzke, jeden z organizatorów wydarzenia.

Pomóc Wiktorowi można również w inny sposób. Wystarczy przekazać jeden procent podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rąpca, 8380, KRS 0000270809.

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...