13.02.2018 11:41 10 mike

Dwie osoby ranne w zderzeniu osobówki z wojskową ciężarówką

Fot. Vicaro

We wtorek (13 lutego) w pobliżu skrzyżowania ulic Puckiej i Wierzbowej w Żelistrzewie doszło do zderzenia osobowego opla z wojskową ciężarówką. Wskutek tego zdarzenia drogowego ucierpiały dwie osoby.


Aktualizacja, godz. 13:00

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Okazało się, że obrażenia dwóch osób uczestniczących w zderzeniu pojazdów były niegroźne.

Sprawcą kolizji był kierowca ciężarówki, który został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych – informuje sier. Ewa Bresińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Zgodnie z obowiązującymi procedurami, o zdarzeniu została powiadomiona żandarmeria wojskowa.

Do zderzenia osobowego opla i wojskowej ciężarówki marki Iveco doszło około godziny 10:30. Informację na ten temat potwierdzają mundurowi z Pucka.


Na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze policji, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego – mówi sier. Ewa Bresińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

W wyniku zderzenia ucierpiały dwie osoby podróżujące osobowym oplem. Została im udzielona pomoc medyczna, a następnie przewieziono je do szpitala, w celu wykonania badań diagnostycznych.

Fot. czytelnik

Fot. Marcin/TTM

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zderzenia obu pojazdów. Szczegółowe okoliczności będą ustalać funkcjonariusze z puckiej komendy policji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...