21.01.2018 08:00 0 Redakcja/UM Wejherowo

Słuchacze WUTW wzięli udział w spotkaniu noworocznym

wejherowo.pl

Słuchacze Wejherowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięli udział w spotkaniu noworocznym. Seniorzy podziękowali wolontariuszom za ich wkład w rozwój uniwersytetu.

Wykłady na Wejherowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku prowadzi 52 wykładowców-wolontariuszy, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami, za co szczególnie chcieli podziękować działacze WUTW.

Koordynator odczytała nazwiska wszystkich wykładowców-wolontariuszy, wśród których są m.in. samorządowcy – dr Gabriela Lisius i dr Bogusław Suwara. Wykładowcy otrzymali podziękowanie od Rady Uczelni w postaci notatników-kalendarzy wydanych przez Wejherowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Wszyscy stanęli także do pamiątkowego zdjęcia – czytamy na stronie wejherowskiego urzędu.

Nie zabrakło także części artystycznej. Z programem kabaretowym „On i Ona na przestrzeni dziejów” wystąpiła grupa teatralna „Srebrna Nitka".

W spotkaniu oprócz władz miasta i powiatu wzięli udział dyrektor YMCA Gdynia Grzegorz Arabczyk i dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej Barbara Gusman.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...