11.01.2018 10:23 7 Redakcja

Dwie poranne kolizje w powiecie wejherowskim

Fot. Marek/TTM

W podobnym czasie, około godziny 9:00, doszło w czwartek (11 stycznia) do dwóch kolizji na drogach powiatu wejherowskiego – w Wejherowie i w Redzie. Na szczęście, w obu przypadkach obeszło się bez rannych.

Około godziny 9:00 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych – daewoo matiza i fiata pandy na Rondzie Solidarności w Wejherowie. Oba samochody zostały dość szybko zepchnięte na pas zieleni, dzięki czemu udało się uniknąć poważniejszych utrudnień w ruchu. Kierujący pojazdami nie zostali poszkodowani. Ze względu na niewielkie uszkodzenia samochodów, nie była konieczna interwencja straży pożarnej.

Fot. Mieszko/TTM

Nieco poważniejsze zdarzenie drogowe, z udziałem ciężarowej scanii i dwóch volkswagenów, miało miejsce w podobnym czasie na ulicy Gdańskiej w Redzie, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Obwodową. Również i w tym przypadku nikt nie ucierpiał. W zabezpieczeniu zdarzenia uczestniczyli strażacy z KP PSP Wejherowo.

Fot. Marek/TTM

Fot. Marek/TTM

Fot. Marek/TTM

Fot. Marek/TTM

Troje kierowców, którzy uczestniczyli w zdarzeniu drogowym, przebadano pod kątem spożywania alkoholu. Wszyscy byli trzeźwi – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Efektem zderzenia trzech samochodów było częściowe zablokowanie drogi krajowej nr 6 w kierunku Gdyni. Dokładnym ustaleniem przyczyn tego zdarzenia drogowego, które najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako kolizja, zajmują się policjanci z Wejherowa.

Fot. Marek/TTM

Fot. Marek/TTM

Fot. Marek/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...