13.01.2018 10:20 0 Redakcja

Zaopiekują się dziećmi na czas spektaklu

Fot. Dominik Werner/pomorskie.eu

Rodzice, którzy chcą spędzić wieczór w teatrze, często rezygnują z tej przyjemności, z powodu sprawowania opieki nad dziećmi. Teraz już nie muszą zmieniać swoich planów. A to dzięki akcji „Rodzic w Teatrze”.

To nietypowa, ale pomysłowa forma zachęcania do obcowania ze sztuka najwyższych lotów. Jak podaje serwis prasowy województwa pomorskiego, projekt „Rodzic w Teatrze”, realizowany w Teatrze Wybrzeże, ma za zadanie nie tylko zapewnić pociechom miłośników teatralnych sztuk opiekę, ale również dostarczyć wszystkim dzieciom niezapomnianych wrażeń.

Na teatralnym placu zabaw czekać będą na nich gry, zadania plastyczne, a nawet mała charakteryzacja – zachęcają pomysłodawcy. – Najbliższy spektakl Teatru Wybrzeże prezentowane w ramach Rodzica w Teatrze to: „Przedwiośnie", grane w niedzielę, 14 stycznia 2018 roku.

Czas opieki obliczony jest od pół godziny przed spektaklem do pół godziny po spektaklu. Zapisów dzieci od trzeciego roku życia oraz rezerwacji wstępu na wybrane spektakle można dokonać pod numerem telefonu: 58 301 13 28.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...