13.12.2017 11:33 9 redakcja/wladyslawowo.pl

Gmina Władysławowo rozbłysła milionami światełek

źródło: wladyslawowo.pl

W tym roku gminę Władysławowo przyozdobiło 1320 metrów ledowych węży świetlnych. Świąteczny nastrój udzieli się między innymi mieszkańcom Ostrowa, Władysławowa, Chłapowa, Karwi, Rozewia i Jastrzębiej Góry.

Światełka rozbłysły na choinkach w Ostrowie, na władysławowskim rondzie, wzdłuż Alei Gwiazd Sportu, przy kościele i promenadzie w Jastrzębiej Górze, a także przy remizie strażackiej w Chłapowie.

Naszą gminę upiększają iluminacje świąteczne przy ulicy Kolorowej w Karwi oraz w Rozewiu. Po raz pierwszy choinki stanęły na deptaku w Chałupach i w Tupadłach przy przystanku autobusowym. Warto wspomnieć także o wymienionych iluminacjach na rondzie im. Jana Pawła II we Władysławowie oraz trzech nowych dekoracjach świątecznych, zawieszonych na słupach oświetleniowych, na nowym rondzie przy Drodze Chłapowskiej - czytamy na stronie Urzędu Gminy Władysławowo.

Na ulicy Leona Wzorka w Rozewiu zawieszono świąteczne ozdoby, zaś przed budynkiem ratusza miejskiego ustawiono wolnostojącą bombkę, która jest jednocześnie wejściem do budynku.

W tym roku spore wrażenie może robić również Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie, gdzie pomiędzy lampami zawieszono 70 węży świetlnych. Atrakcją są także iluminacje świąteczne w formie 3D oraz renifer z saniami, do których można wsiąść.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...