07.12.2017 11:55 0 Redakcja

Podarunki od dzieci dla dzieci kolejny raz w Wejherowie

źródło: Facebook Marcin Drewa

„Dzieci życzą dzieciom…” to akcja skierowana do najmłodszych przebywających w wejherowskim szpitalu oraz osób znajdujących się w Domu Pomocy Społecznej. W ramach przedsięwzięcia wszyscy wymieniają się przygotowanymi własnoręcznie świątecznymi kartkami, życzeniami i przede wszystkim dobrymi sercami.

Był śpiew, prezenty no i oczywiście Mikołaj, który rozdawał przygotowane przez najmłodszych świąteczne kartki z życzeniami. Z okazji Mikołajek na oddziały dziecięce w wejherowskim szpitalu weszli przedstawiciele akcji „Dzieci Dzieciom”. Jak podkreślają, chcieli w ten sposób zostawić wśród młodych pacjentów pozytywnego ducha zbliżających się świąt.

Wspaniała akcja, która po raz kolejny powoduje uśmiech na buziach dzieci i dorosłych przebywających w wejherowskim szpitalu. Wraz z Caritas przy parafii Chrystusa Króla i stowarzyszeniem "Naprzód Wejherowo" przynieśliśmy chwilę radości tym najmniejszym, najmłodszym – mówi Jacek Drewa, organizator akcji.

źródło: Facebook Marcin Drewa źródło: Facebook Marcin Drewa źródło: Facebook Marcin Drewa źródło: Facebook Marcin Drewa źródło: Facebook Marcin Drewa

Akcja odbyła się również w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy św. Jacka w Wejherowie. Tam społecznicy śpiewając kolędy i wręczając opłatki, podzielili się sercem z potrzebującymi.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...