05.12.2017 09:43 2 Renata Kuczera Artykuł sponsorowany

Czekoladki Vobro – opinie, które Cię zaskoczą!

Mat. pras.

Wyjątkowość czekoladek Vobro tkwi w ich nietuzinkowej formie podania, a także w niepowtarzalnym smaku, który jest rezultatem wysokiej jakości czekolady i smakowitych rodzajów nadzienia. Praliny te są idealną propozycją na prezent, a także doskonałym towarzyszem jesienno-zimowych wieczorów.

Opinie na temat czekoladek Vobro są jednoznaczne – praliny te są nie tylko smaczne, ale również cechują się ciekawą formę podania i są pięknie opakowane, przez co nadają się na prezent. Sprawdź opinie na temat Vobro - opinie, które na pewno Cię zaskoczą!

Za co konsumenci cenią sobie czekoladki Vobro – opinie

Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro to firma, która działa na rynku od połowy lat 80. XX stulecia i stale rozwija swoją działalność, m.in. poprzez wypuszczanie na rynek nowych produktów, a także poprzez udoskonalenie systemu produkcji. Właścicielem fabryki czekolady jest Wojciech Wojenkowski, który stara się by jego firma, wychodziła naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W opiniach na temat wyrobów Vobro podkreślany jest przede wszystkim nietuzinkowy sposób podania czekoladek, a także dobrze prezentujące się opakowania. Szczególną popularnością wśród konsumentów cieszą się pralny z serii Frutti di Mare, które odznaczają się finezyjnością i kształtem owoców morza. Praliny te są połączeniem białej i deserowej czekolady, pod którą kryje się wyjątkowe kremowe nadzienie o czterech różnych smakach: karmelowym, orzechowym, mlecznym i kakaowym. Czekoladki z serii Frutti di Mare dostępne są w kilku różnych wariantach, w tym między innymi w postaci opakowania impulsowego, zawierającego 4 pralinki (45 g), trzech bombonierek o różnych gramaturach (175 g, 225 g i 350 g) oraz stylowej puszki (350 g).

Warto również wspomnieć o nowości Zakładów Produkcji Cukierniczej Vobro – serii czekoladek Frutti di Mare Crunchy. Są to praliny w kształcie owoców morza, które stanowią połączenie czekolady mlecznej i deserowej. Czekoladki te wypełnione są również kremem o smaku karmelowym, orzechowym, mlecznym i kakaowym, a także dodatkowo kruchymi chrupkami słodowymi. Praliny z serii Frutti di Mare Crunchy dostępne są w kilku postaciach: bombonierki 205g, oddzielnie pakowanych czekoladek (130 g) oraz eleganckich batonikach o smaku mlecznym i orzechowym (38 g). Opinie na temat nowości Vobro są bardzo dobre – nasi konsumenci cenią sobie jakość czekolady Vobro, a także ciekawą formę podania.

Najlepsze praliny od Vobro

Dobrą opinią konsumentów cieszą się również praliny Delissimo od Vobro, które są oryginalnymi czekoladkami w kształcie kul, o delikatnym i wyrazistym nadzieniu, dostępnym w czterech różnych smakach: kakaowym, orzechowym i mlecznym. Każdy wariant smakowy nadzienia otula inny rodzaj czekolady: mleczne – czekolada biała, orzechowe – czekolada mleczna, kakaowe – czekolada deserowa. Tego typu czekoladki są idealne na prezent, bowiem fundują niezapomniane doznania smakowe. Praliny Delissimo dostępne są w dwóch opakowaniach o różnej gramaturze – szykownym pudełeczku (105 g) i nieco większym, kwadratowym pudełku (208 g). W mniej zobowiązującej formie podane są praliny Choco Cirispo od Vorbo, które pokryte są miksem mlecznej i białej czekolady, a do tego wypełnione kremem kakaowym lub mlecznym oraz chrupkami słodowymi.

Klasyczne bombonierki Vobro

W ofercie firmy Vorbo znajdują się również klasyczne bombonierki, które można podarować bliskim w prezencie. Oprócz niepowtarzalnego smaku charakteryzują się one również stylowymi i zwracającymi uwagę opakowaniami. Mowa tu o:

– bombonierce PrimaVera, która składa się z mlecznych czekoladek, wypełnionych delikatnym kremem o czterech smakach: kokosowym, orzechowym, mlecznym i toffi;

– bombonierce Lovini, która składa się z mlecznych czekoladek, wypełnionych owocowym nadzieniem o czterech różnych smakach: truskawkowym, pomarańczowym, malinowym oraz wiśniowym;

– bombonierce Fiorella, która składa się z czekoladowych cukierków, wypełnionych nadzieniem o trzech różnych smakach: kokosowym, orzechowym, cappuccino;

– bombonierce Avocate, która składa się z czekoladek nadziewanych likierem jajecznym;

– bombonierce Cherry Paradise, która składa się z czekoladek nadziewanych wiśnią w alkoholu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24