22.11.2017 13:37 3 Andrzej Kuczera Artykuł sponsorowany

Jak wybrać weselnego DJ’a?

Fot. Pixabay.com

Kiepska muzyka na weselu może zapaść na długo w pamięci gości, podobnie jak nieudane jedzenie. Warto więc zadbać o to, by muzyka była świetnej jakości i w dobrym wykonaniu… tylko czy możemy jakiemukolwiek zespołowi zaufać w 100%? Być może wyjściem jest słuchanie i tańczenie do oryginalnych wersji hitów i ulubionych utworów, które puści nam kompetentny DJ?

Wybór muzycznej oprawy wesela to decyzja niezwykle trudna i powinna być gruntownie przemyślana, na równi z wyborem sukni ślubnej, dodatków, całej konwencji i stylu wesela. Co więcej, jak najbardziej pożądane jest, by muzyka uzupełniała ten styl, tworzyła spójną całość i nie była całkowicie oderwana od reszty.

Muzyczna oprawa wesela – pod tą tajemniczą nazwą skrywa się decyzja: wybrać kilkuosobowy zespół weselny, powiedzmy dość „tradycyjny” i taki, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie „prawdziwego wesela”, czy zdecydować się na usługę równie profesjonalnego DJ-a, który będzie mógł spełnić muzyczne marzenia każdego gościa weselnego, a przede wszystkim wpasować się w gust muzyczny pary młodej. Choć zalet wyboru zespołu weselnego jest mnóstwo, lecz istnieją także i wady, to coraz częściej pary młode decydują się na te druga opcję. DJ to osoba, której zawierza coraz więcej par młodych, osoba, która jest w stanie zaproponować taką muzykę, która będzie pasowała do wspomnianego powyżej klimatu i stylu całego tego świątecznego dnia:

– disco polo w stodole? – nie ma problemu!

– muzyka szalonych lat 80. i 90.? – tylko w oryginalnym, najlepszym wykonaniu!

– współczesne hity prosto z radiowych list przebojów – żaden problem!

Wybierając DJ-a, nie musimy się martwić, że wokalista nagle straci głos, pomyli piosenkę lub zacznie fałszować. Nie ma problemu z piosenkami na życzenie, które bardzo chętnie goście lubią zamawiać podczas wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych i spotkań towarzyskich – z pewnością każda propozycja, nawet najbardziej szalona i nietypowa jest możliwa do realizacji, a wtedy zadowolenie gości sięgnie zenitu i nawet najbardziej sceptycznie podchodzący do wesela z DJ-em zmienią swoje zdanie. Osoba na tym stanowisku może być także swego rodzaju wodzirejem, zapraszać na parkiet, zachęcać do zabawy, a nawet, co jest prawdziwym hitem, rozkręcić weselne karaoke, tak by każdy mógł wyrazić swoje emocje poprze muzykę! To naprawdę dobry wybór.

Poszukiwania odpowiedniej osoby można przeprowadzić na wiele sposobów – poprzez rekomendacje znajomych i rodziny, poprzez umieszczenie ogłoszenia w lokalnych mediach lub poprzez Internet, istnieje jedno, bardzo urocze i kompetentne miejsce w sieci, w którym otrzymamy mnóstwo inspiracji ślubnych, modowych nowinek, a także wyszukiwarkę usługodawców – warto z niej skorzystać, ponieważ można zawęzić poszukiwania do swojej lokalizacji, przez co zaoszczędzimy kolejne pieniądze na kwestii dojazdu i transportu DJ-a. Jest to platforma ślubna Wedding.pl. Dla wesel w okolicach Gdańska, oprawa muzyczna zapewniona przez DJ-ów zestawiona jest pod tym linkiem: https://wedding.pl/dj-na-wesele/gdansk.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...