13.09.2017 14:50 28 Redakcja

Wejherowscy radni wystąpią w Familiadzie

Źródło: facebook.com

Samorządowcy, którzy na co dzień są członkami wejherowskiej rady miasta, wzięli udział w nagraniu odcinka jednego z najpopularniejszych polskich teleturniejów – Familiady. Z nieoficjalnych informacji wynika, że radni wyszli zwycięsko z pierwszego pojedynku na refleks i wiedzę.

Przygoda z programem prowadzonym przez Karola Strasburgera rozpoczęła się wczesną wiosną. Wówczas wejherowscy samorządowcy uczestniczyli w castingu, który przeszli z pozytywnym skutkiem.

Ostatecznie we wtorek 12 września na nagrania do Warszawy wyruszyli wspólnie wiceprzewodniczący rady miasta Marcin Drewa, przewodniczący komisji zdrowia, sportu i rekreacji Rafał Szlas oraz radni: Tomasz Groth, Bartłomiej Czyżewski i Mariusz Łupina.

Pierwszy odcinek wygraliśmy z ratownikami medycznymi! – napisał na swoim profilu Rafał Szlas, wejherowski radny.

Emisja odcinka odbędzie się na 1 października bieżącego roku o godzinie 14:00, jak zawsze na antenie TVP2. Wiadomo również, że zdobyte środki wejherowscy samorządowcy przeznaczą na cele charytatywne.

Ten wyjazd był dla nas nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale przede wszystkim do promocji Wejherowa – podsumowuje Marcin Drewa, "głowa" rodzimych radnych.

Familiada to polski teleturniej, emitowany na antenie TVP2 od 17 września 1994 roku w weekendy i święta o godzinie 14:00. Program prowadzi Karol Strasburger, który większość odcinków rozpoczyna specyficznym dowcipem, tak zwanym sucharem. Producentem teleturnieju jest Ryszard Krajewski. Program jest oparty na amerykańskim formacie Family Feud, a jego lokalne edycje były lub są emitowane w kilkudziesięciu krajach. Program nagrywany jest w studiu TV w Warszawie, przy ul. Inżynierskiej 4.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24