12.07.2017 13:31 0 Redakcja

Chłapowo z odnowionym zejściem na plażę

fot. Gmina Władysławowo

To była długo oczekiwana przez mieszkańców Chłapowa i turystów inwestycja. Co prawda prace wykończeniowe jeszcze trwają, ale jak poinformował burmistrz Władysławowa, już można korzystać z nowego zejścia na plażę nr 14.

O końcowym etapie prac prowadzonych w Chłapowie Roman Kużel poinformował we wtorkowy wieczór (11 lipca). Włodarz nie ukrywał zadowolenia.

  • Jestem bardzo szczęśliwy, że wybudowaliśmy schody na jednym z najważniejszych wejść na plażę w gminie Władysławowo. Wejście nr 14 w Chłapowie, tzw. "Zielony Szlak", jest najbardziej uczęszczanym w tej miejscowości. O remoncie, a raczej budowie nowych schodów, mówiliśmy latami, ale jestem przekonany, że warto było czekać na efekt – napisał na swoim facebookowym profilu burmistrz Władysławowa.

fot. Gmina Władysławowo fot. Gmina Władysławowo fot. Gmina Władysławowo fot. Gmina Władysławowo fot. Gmina Władysławowo

Nowe schody wiodące na popularną plażę to jednak nie koniec wartej 900 tysięcy złotych inwestycji. Jak zaznaczył włodarz gminy, niebawem powstanie również chodnik prowadzący do zejścia, zaplanowane jest też oświetlenie od drogi wojewódzkiej do samej plaży, co będzie realizowane jesienią.

  • Fragment usytuowany na samej plaży będzie też zabezpieczony przed sztormami – zapewnia Kużel.

O planach budowy nowego zejścia na plażę nr 14 we Władysławowie pisaliśmy między innymi TUTAJ.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24