11.03.2017 17:06 0 Redakcja

Trwa dobra passa Gryfa. Zwycięstwo na Wzgórzu Wolności

Gryf Wejherowo zwyciężył przed własną publicznością z drużyną Częstochowy 2:1. Kibice z Wejherowa, którzy pojawili się na Wzgórzu Wolności mogą być zadowoleni ze swojej drużyny.

Pierwsze dwa mecze w rundzie wiosennej dają żółto-czarnym komplet sześciu punktów. Z kolei drużyna Raków Częstochowa przegrała drugi mecz z rzędu.

Goście byli faworytami meczu i tak też było na początku spotkania. W 13. minucie do bramki celnie trafił Tomasz Margol z Rakowa. W 30. minucie Piotr Kołc uratował swoją bramkę wślizgiem w pole karne. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1.

Jednak już w 3. minucie drugiej części spotkania wyrównującą bramkę zdobył Przemysław Czerwiński z Gryfa. Koleją bramkę dla gospodarzy strzelił Paweł Czychowski.

Kolejny mecz żółto-czarni rozegrają na wyjeździe 17 marca z Polonią Bytom.