25.01.2017 03:00 0 Redakcja/TTM

Jurata: W miejscu Neptuna powstanie nowy hotel

fot. TTM

Dziura, która powstała po zburzeniu hotelu Neptun, straszyła mieszkańców Juraty i turystów od 2014 roku. Przez lata na terenie nieruchomości nic się nie działo, obecnie ruszyła wyczekiwana od dawna inwestycja.

Jeszcze przed trzema laty, podczas wakacji i poza sezonem letnim, Jurata tętniła życiem, a to przede wszystkim za sprawą hotelu Neptun, który był także miejscem pracy wielu mieszkańców. Lokalna społeczność mocno odczuła brak podobnego obiektu.

  • Z niecierpliwością oczekiwaliśmy inwestycji, która wreszcie ruszyła. W pierwszym etapie ma zostać wybudowana tak zwana część C obiektu, to jest obiekt apartamentowy, natomiast docelowo ma powstać nowy hotel z jeszcze większą ilością miejsc ze spa, także powinny pojawić się nowe miejsca pracy i nowa oferta dla turystów - informuje burmistrz gminy Jastarnia Tyberiusz Narkowicz.

Równolegle do budowy hotelu, w Juracie realizowane są również trzy inne inwestycje, z czego dwie to efekt działań samorządu. Dzięki pracom, dawne samowole budowlane zostaną zastąpione przez obiekty usługowo-mieszkalne.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24