14.12.2016 14:39 0 Redakcja/mat.pras.

Zlot fanów Gwiezdnych Wojen w Wejherowie

fot. pixabay.com

W Wejherowie 15 grudnia wydarzy się coś, co powinno wręcz zelektryzować wszystkich miłośników Star Wars. Tego dnia odbędzie się Zlot Fanów Gwiezdnych Wojen, połączony z premierą nowego filmu "Łotr 1".

Wszystko zaczęło się od zdjęcia wejherowskiego Lord'a Vader'a, czyli pomnika Jakuba Wejhera pokrytego śniegiem. Czytaj więcej: Wejherowo popularne na całym świecie! Wszystko dzięki jednemu zdjęciu

Zlot Forcecon 2016 rozpocznie się na Placu Jakuba Wejhera o godzinie 15:00. Po oficjalnym przywitaniu, członkowie zlotu udadzą się do Filharmonii Kaszubskiej, gdzie odbędą się główne aktywności zlotu oraz pokaz filmu "Łotr 1". 

  • W czasie Zlotu odbędą się dwa premierowe pokazy nowego filmu z uniwersum Star Wars. Będą to jedne z pierwszych projekcji w Polsce. Dla uczestników Zlotu przygotowaliśmy dwa pokazy: 2D dubbing i 3D napisy – informują organizatorzy zlotu.

Aby móc obejrzeć premierę filmu należy zakupić Pakiet Fana Forcecon, który oprócz biletu zawierać będzie gadżet niespodziankę, materiały informacyjne oraz opaskę zlotową.

Więcej szczegółowych informacji na stronie www.forcecon.pl oraz www.facebook.com/forcecon2016.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24