06.11.2016 15:40 0 Redakcja

Porażka Gryfa na Wzgórzu Wolności

Gryf Wejherowo przegrał na własnym boisku z zespołem Puszcza Niepołomice. Mecz zakończył się wynikiem 0:2 (0:1). To druga z rzędu porażka żółto-czarnych. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu Gryf Wejherowo przegrał na wyjeździe z Radomiakiem Radom.

Zobacz zdjęcia autorstwa Leszka Spigarskiego:

Pierwsza bramka dla gości wpadła w 23. minucie, zdobył ją strzałem głową Kamil Łączek. Piłkarze Gryfa w pierwszej połowie mieli kilka okazji, które mogły zakończyć się celnym strzałem, niestety nie zostały wykorzystane.

W 50. minucie żółto-czarni stworzyli sobie okazję do wyrównania wyniku, niestety najpierw Chwastek, a potem Czychowski uderzyli niecelnie. Okazję wykorzystał za to w 70. minucie Michał Czarny, który przechwycił piłkę odbitą przez bramkarza Gryfa i zdobył bramkę.

Już do końca meczu, mimo walki i kilku akcji, które mogły zakończyć się skutecznie, żółto-czarnym nie udało się zdobyć bramki.

Obecnie zespół z Wejherowa zajmuje 10. miejsce w tabeli.