15.07.2016 16:00 0 Redakcja

Kolejne zarzuty dla Krystka

fot. archiwum

W piątek (15 lipca) prokuratura postawiła Krystianowi W. kolejne trzy zarzuty dotyczące doprowadzenia osób małoletnich do obcowania płciowego. Łowca nastolatek ma na swoim koncie już 19 zarzutów o charakterze seksualnym.

  • Prokuratura zarzuciła podejrzanemu dodatkowe trzy czyny, polegające na doprowadzeniu dwóch małoletnich osób pokrzywdzonych, w tym jednej poniżej 15 roku życia, do obcowania płciowego, a także usiłowania doprowadzenia kolejnej małoletniej osoby pokrzywdzonej do obcowania płciowego – informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Przypomnijmy, że 38-letni Krystek oskarżony jest również o zgwałcenie 17-letniej podopiecznej domu dziecka. Do gwałtu miało dojść 24 marca 2014 roku. Dziewczyna poznała mężczyznę w internecie, a podczas ucieczki z placówki poprosiła go o nocleg dla siebie i swojej koleżanki.

Do tej pory Krystian W. usłyszał kilkanaście zarzutów o charakterze seksualnym. Dotyczą one doprowadzenia małoletnich dziewcząt, w tym dwóch poniżej piętnastego roku życia, do obcowania płciowego, nakłaniania małoletnich do prostytucji oraz czerpania z tego procederu korzyści majątkowych. Jeden z zarzutów dotyczy również posiadania substancji psychotropowych.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...