07.06.2016 09:42 0 Redakcja / KWP Gdańsk

Policja zatrzymała podejrzanego o zamordowanie 86-latki [FILM]

fot. KWP Gdańsk

Gdańscy policjanci zatrzymali 25-latka podejrzanego o zabójstwo 86-letniej mieszkanki Przymorza. W poniedziałek (6 czerwca) prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut. Śledczy wnioskują o tymczasowe aresztowanie 25-latka, grozi mu dożywocie.

Przypomnijmy, że w czwartek (2 czerwca) około godziny 22:00 w jednym z bloków na gdańskim Przymorzu znaleziono zwłoki 86-letniej kobiety. Policjanci do godzin porannych prowadzili oględziny mieszkania i zabezpieczyli ślady do dalszych badań. Biegły z zakresu medycyny sądowej wstępnie stwierdził, że do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło na tle rabunkowym. Wcześniej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

W sobotę popołudniu kryminalni z komendy wojewódzkiej wspólnie z policyjnymi antyterrorystami zatrzymali 25-letniego mieszkańca Gdańska, którego podejrzewali o udział w tym zdarzeniu. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.

Prokurator przedstawił 25-letniemu sprawcy zarzut zabójstwa w związku z rozbojem. Śledczy wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie.

Mężczyzna był już wcześniej karany. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

[film.mp4]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24