14.05.2016 19:10 0 Redakcja

Gryf remisuje na własnym boisku

Gryf Wejherowo zremisował na własnym stadionie z drużyną Stal Stalowa Wola. Po zaciętej rozgrywce sobotni mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Już w pierwszej połowie doszło do naprawdę groźnych sytuacji, żółto-czarni mieli co najmniej kilka okazji do zdobycia przewagi. Jednak pierwsza bramka padła dopiero w 58. minucie za sprawą Piotra Okuniewicza. Gryfici cieszyli się przewagą równe pół godziny, w 88. minucie goście wyrównali wynik. Piłkę do bramki posłał Bartłomiej Bartosiak. Ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Był to przedostatni mecz na własnym boisku w wykonaniu Gryfa Wejherowo. Najprawdopodobniej była to również jedna z ostatnich możliwości, by zobaczyć mecz żółto-czarnych na poziomie drugiej ligi. Przyszły sezon prawdopodobnie przyjdzie im grać w trzeciej lidze.

W tabeli piłkarze z Wejherowa zajmują przedostatnie miejsce. Stal Stalowa Wola obecnie plasuje się na 15. lokacie.

Bramki: 58. Okuniewicz – 88. Bartosiak

Kartki: 50. Brzuzy, 68. Wicki, 54. Bogacz

Gryf Wejherowo: Ferra- Brzuzy, Lewandowski, Wicki, Dampc, Mońka, Nadolski, Tomczak (86.Koziara), Wicon, Kołc, Kuzimski (57.Okuniewicz)

Rezerwowi: Leleń, Szur, ,Sosnowski, Czychowski, Łysiak

Stal Stalowa Wola: Wietecha- Mistrzyk, Wawrzyński, Bogacz, Kowalski, Przezak, Kantor, Stelmach (66.Oziębała), Giel, Bartosiak, Płonka

Rezerwowi: Drzymała, Kołodziej, Wrona, Kachniarz, Mażysz

Sędziował: Kamil Waskowski