30.01.2016 15:02 0 Redakcja / mat. prasowe

Skorzystaj ze wsparcia Gdyni, otwórz własny biznes

fot. pixabay.com

Trwa XIV edycja konkursu „Gdyński Biznesplan" organizowanego przez Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Inicjatywa skierowana jest do przedsiębiorców i osób pracujących nad innowacyjnymi pomysłami. Zgłoszenia przyjmowane są do końca stycznia.

  • Konkurs jest adresowany zarówno do osób młodych, jak i dojrzałych, pragnących rozpocząć własną działalność gospodarczą na terenie Gdyni, a także rozszerzyć o nowe kierunki działania już prosperującą firmę. Organizatorzy starają się dotrzeć przede wszystkim do osób nie prowadzących jeszcze działalności gospodarczej lub działających na rynku mikro i małych przedsiębiorstw. Twórcom konkursu szczególnie zależy na udzieleniu wsparcia osobom, które już posiadają konkretny pomysł na rozpoczęcie lub rozwinięcie działalności, lecz brakuje im środków lub pewności siebie – czytamy na stronie.

W trakcie projektu prowadzane są bezpłatne szkolenia i spotkania z ekspertami dla wszystkich uczestników w zakresie prawidłowej konstrukcji biznesplanów oraz zakładania działalności gospodarczej. Warunkiem stawianym laureatom „Gdyńskiego Biznesplanu" jest prowadzenie przyszłej działalności na terenie Gdyni.

Ponadto, aby wziąć udział w konkursie należy wykonać jeszcze kilka kroków:

  1. Do 31 stycznia przesłać drogą elektroniczną do organizatorów uzupełniony formularz konkursowy, który dostępny jest na tej stronie,

  2. Po zakwalifikowaniu się do drugiego etapu, należy wziąć udział w bezpłatnym dwudniowym szkoleniu, w dniach określonych w regulaminie konkursu,

  3. Złożyć gotowy biznesplan do organizatora w terminie do 31 marca 2016 roku,

  4. Po zakwalifikowaniu się do finału, zaprezentować biznesplan jury konkursowemu,

  5. W przypadku sukcesu, wziąć udział w Gali Finałowej, która odbędzie się 3 czerwca, wówczas ogłaszane są oficjalne wyniki konkursu.

Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości jest częścią Gdyńskiego Programu Wspierania Przedsiębiorczości, realizowanego w mieście od 2001 roku. Centrum rozpoczęło swoją działalność, jako jednostka Urzędu Miasta Gdyni, natomiast od 26 października 2010 roku centrum działa pod nowym adresem - w Gdyni przy ulicy 10 Lutego 24.

mat. prasowe


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24