03.12.2015 10:42 2 Artykuł sponsorowany

Zbadaj trzeźwość za 1 zł!

Sieć sklepów detektywistycznych Spy Shop organizuje akcję „Badanie alkomatem za 1 zł”. Każdy kierowca może przyjść i niemal za darmo zbadać swoją trzeźwość w sklepach stacjonarnych tej sieci.

Placówki Spy Shop znajdują się w Gdyni, Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Dokładne adresy można znaleźć na stronie sklepu detektywistycznego Spy Shop. Każda osoba może przyjść i bez żadnych formalności poddać się badaniu profesjonalnym alkomatem, który poda taki wynik, jaki zanotowałby alkomat policyjny. Dla tych, którzy nie będą w stanie dotrzeć do sklepu, Spy Shop przygotował specjalny kalkulator alkoholu we krwi. Za jego pomocą wyliczysz przybliżony poziom upojenia. Jest to jednak tylko aplikacja i nie daje żadnej gwarancji prawidłowego wyniku, dlatego zachęcamy do badania trzeźwości profesjonalnym alkomatem w placówce Spy Shop lub zakupu własnego alkomatu.

Akcja badania trzeźwości za 1 zł trwa do końca lutego i jest efektem narastającego zapotrzebowania na tego typu usługi.

Na miejscu można także zakupić alkomat, choć nie jest to jedyny asortyment sieci sklepów Spy Shop. W ofercie znajdują się przede wszystkim urządzenia szpiegowskie: kamery, podsłuchy, lokalizatory GPS, ale też usługi, takie jak prywatny detektyw, odzyskiwanie zdjęć lub innych danych, czy kalibracja alkomatów zakupionych w dowolnym miejscu. W Spy Shop zaopatrzysz się też w akcesoria do samoobrony.

Spy Shop specjalizuje się w monitoringu i zabezpieczeniach, więc z asortymentem sklepu zadbasz o bezpieczeństwo dziecka, zabezpieczysz rower, zlokalizujesz samochód i nagrasz każdego intruza na posesji. Spy Shop prowadzi też własny blog z ciekawostkami szpiegowskimi, nowinkami technologicznymi i tematami pokrewnymi. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.spyshop.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24