08.04.2011 08:01 0

Gdynia: Wyniki zawodów pływackich osób niepełnosprawnych

2 kwietnia odbyły się II Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych „Łamiemy Bariery”. Startowało 31 zawodników w dwóch grupach; niepełnosprawnych ruchowo oraz ,,wiecznie uśmiechniętych”. Rozegrano 13 wyścigów w 4 konkurencjach.

Wyścig 1 konkurencja 25m stylem grzbietowym grupa ,,Wiecznie uśmiechniętych M”

Grzegorz Boćkowski 52,99

Artur Klebba 47,02

Adam Dziembowski 38,78

Cezary Witkowski 27,06

Tadeusz Neufeld 42,23

Jakub Łapiński 46,24

Aleksander Kuich-makaron 1,50,00

Wiktor Pek 56,80

Wyścig 2 konkurencja 25m stylem grzbietowym grupa ,,Wiecznie uśmiechniętych”

Joanna Orlikowska 47,71

Magdalena Lipska 104,34

Kira Miszke 35,35

Wyścig 3 konkurencja 25m stylem grzbietowym grupa ,,Niepełnosprawność Ruchowa”

Nikola Kacik 32,65

Agata Łukasiewicz 48,13

Kasia Kubica 27,16

Edyta Heitenmert 36,72

Sandra Orlikowska 48,90

Wyścig 4 konkurencja 25m stylem grzbietowym grupa ,,Niepełnosprawność Ruchowa”

Michał Winowiecki 42,47

Nikodem Celiński 44,02

Mieszko Celiński 27,90

Bujalski Amadeusz

Jakub Lesner-makaron 1,01,00

Michał Ławryszek 41,18

Łukasz Meironek 20,49

Wyścig 5 konkurencja 25m stylem dowolny grupa ,,Wiecznie uśmiechniętych M”

Grzegorz Boćkowski 49,20

Artur Klebba 50,94

Adam Dziembowski 32,19

Cezary Witkowski 35,01

Jakub Łapiński 30,67

Tadeusz Neufeld 37,78

Aleksander Kuich-makaron 53,08

Wiktor Pek 52,28

Wyścig 6 konkurencja 25m stylem dowolny grupa ,,Wiecznie uśmiechniętych DZ.

Agata Prud 1,05,00

Magdalena Lipska 47,14

Kira Miszke 37,78

Karolina Kumer 1,15,00

Dorota Bekier 53,40

Marta Latosińska 33,50

Wyścig 7 konkurencja 25m stylem dowolny grupa ,,Niepełnosprawność Ruchowa”

Nikola Kacik 28,94

Agata Łukasiewicz 57,22

Sandra Orlikowska 39,70

Kasia Kubica 22,48

Edyta Heitenmert 54,64

Wyścig 8 konkurencja 25m stylem dowolny grupa ,,Niepełnosprawność Ruchowa”

Michał Winowiecki 28,92

Łukasz Boćkowski-Makaron 1,18,08

Mieszko Celiński 37,90

Nikodem Celiński 46,75

Damian Dubiel-makaron 1,47,66

Jakub Lesner-makaron 1,02,17

Łukasz Meironek 19,00

Michał Ławryszek 31,84

Wyścig 9 konkurencja 50m stylem zmiennym grupa ,,Wiecznie uśmiechniętych M”

Grzegorz Boćkowski 2,00,75

Artur Klebba 1,55,93

Adam Dziembowski 1,19,25

Cezary Witkowski 1,13,37

Tadeusz Neufeld 1,37,39

JakubŁapiński 1,23,75

Wiktor Pek 1,57,50

Aleksander Kuich 2,13,47

Wyścig 10 konkurencja 50m stylem zmiennym grupa ,,Wiecznie uśmiechniętych DZ, M”

Joanna Orlikowska 2,15,28

Miszke Kira 1,18,37

Magdalena Lipska 1,37,62

Sandra Orlikowska 1,57,50

Marta Latosińska 1,46,44

Wyścig 11 konkurencja 50m stylem zmiennym grupa ,,Niepełnosprawność Ruchowa”

Agata Łukasiewicz 1,47,09

Nikola Kacik 1,02,00

Kasia Kubica 54,77

Edyta Heitenmert 1,39,94

Wyścig 12 konkurencja 50m stylem zmiennym grupa ,,Niepełnosprawność Ruchowa”

Mieszko Celiński 1,16,20

Andrzej Koszałka 57,99

Krzysztof Misiewicz 53,97

Paweł Bork 37,95

Michał Ławryszek 1,18,93

Łukasz Meironke 40,69

Piotr Piotrowski 57,13

Wyścig 13 konkurencja 100m stylem dowolnym grupa M

Andrzej Koszłka 2,57,19

Paweł Bork 1,29,00

Krzysztof Misiewicz 2,58,78

Kuba Łapiński 3,53,44

Łukasz Meichert 1,26,81

Celiński Nikodem 3,28,17


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24