08.04.2011 11:13 0

Wejherowo: Szach i mat. Wyniki Turnieju Szachowego

6 kwietnia odbył się VIII Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Wejherowskiego. Poniżej prezentujemy szczegółową listę wyników zawodów.

Wyniki indywidualne:

  1. KAPICA PAWEŁ - ZSP NR 3 WEJHEROWO (pkt 7; Mbch – 22; Bch.- 32)

  2. STROSOWSKI GRZEGORZ - ZSP NR 1 WEJHEROWO (pkt 6; Mbch – 21; Bch.- 29,5)

  3. HINZ PAWEŁ - ZSP NR 1 WEJHEROWO (pkt 5; Mbch – 21; Bch.- 28,5)

  4. ŻALA KAROL - ZSP NR 2 WEJHEROWO (pkt 5; Mbch – 18,5; Bch.- 24,5)

  5. KOSMOWSKI ARTUR - ZSP NR 2 WEJHEROWO (pkt 5; Mbch – 17,5; Bch.- 26)

  6. GOYKE KRZYSZTOF - ZSP NR 2 WEJHEROWO (pkt 5; Mbch – 16; Bch.- 22,5)

  7. PRZYBYŁA CEZARY - ZSP NR 1 WEJHEROWO (pkt 4; Mbch – 24; Bch.- 33)

  8. RADSKI PAWEŁ - ZSP NR 2 WEJHEROWO (pkt 4; Mbch – 22,5; Bch.- 32)

  9. GASZTA BARTŁOMIEJ - ZSP NR 2 WEJHEROWO (pkt 4; Mbch – 21,5; Bch.- 31,5)

  10. BIESZK KAMIL - ZSP NR 2 WEJHEROWO (pkt 4; Mbch – 21,5; Bch.- 30)

  11. NGUYEN ALEKSANDER - ZSP NR 1 WEJHEROWO (pkt 4; Mbch – 20,5; Bch.- 29)

  12. PACHOLCZYK PATRYK - OS-W NR 2 DLA NIESŁYSZĄCYCH WEJHEROWO (pkt 4; Mbch – 18,5; Bch.- 25)

  13. PRANGA BARTŁOMIEJ - ZSP NR 3 WEJHEROWO (pkt 4; Mbch – 18; Bch.- 26,5)

  14. ZABROCKI ADAM - ZSP NR 1 WEJHEROWO (pkt 4; Mbch – 17; Bch.- 24,5)

  15. KRAUZE MATEUSZ - ZSP NR 2 WEJHEROWO (pkt 3,5; Mbch – 15; Bch.- 19,5)

  16. LABUDDA MACIEJ - ZSP NR 2 WEJHEROWO (pkt 3,5; Mbch – 13; Bch.- 17,5)

  17. BIAŁK PRZEMYSŁAW - ZSP NR 1 WEJHEROWO (pkt 3; Mbch – 19; Bch.- 27)

  18. ŚWIERKACH KAROL - ZSP NR 3 WEJHEROWO (pkt 3; Mbch – 18,5; Bch.- 26)

  19. STUDZIŃSKA AGNIESZKA - ZSP REDA (pkt 3; Mbch – 17,5; Bch.- 24,5)

  20. STYN KATARZYNA - ZSP NR 3 WEJHEROWO (pkt 3; Mbch – 16,5; Bch.- 23)

  21. JELIŃSKI ADAM - OS-W NR 2 DLA NIESŁYSZĄCYCH WEJHEROWO (pkt 3; Mbch – 16; Bch.- 23)

  22. WROŃSKI DARIUSZ - OS-W NR 2 DLA NIESŁYSZĄCYCH WEJHEROWO (pkt 3; Mbch – 13,5; Bch.- 18)

  23. ROSALEWSKI DAMIAN - ZSP REDA (pkt 3; Mbch – 12,5; Bch.- 18)

  24. SIKORA KATARZYNA - ZSP NR 1 WEJHEROWO (pkt 2,5; Mbch – 18; Bch.- 24)

  25. KAWKA GRZEGORZ - NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA WEJHEROWO (pkt 2,5; Mbch – 15,5; Bch.- 22,5)

  26. SYKAŁA JAROSŁAW - OS-W NR 2 DLA NIESŁYSZĄCYCH WEJHEROWO (pkt 2; Mbch – 14; Bch.- 19,5)

  27. FRANKOWSKA JADWIGA - NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA WEJHEROWO (pkt 2; Mbch – 12,5; Bch.- 20)

  28. KOŻYCZKOWSKI DANIEL - OS-W NR 2 DLA NIESŁYSZĄCYCH WEJHEROWO (pkt 2; Mbch – 11; Bch.- 14,5)

  29. ŻURAWSKI PRZEMYSŁAW - ZSP REDA (pkt 1; Mbch – 13,5; Bch.- 19)

Wyniki drużynowe:

  1. Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie im. Króla Jana III Sobieskiego (19 pkt)

    • Grzegorz Strosowski - 6
    • Paweł Hinz - 5
    • Cezary Przybyła - 4
    • Aleksander Nguyen - 4
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł (19 pkt)

    • Karol Żala - 5
    • Artur Kosmowski - 5
    • Krzysztof Goyke - 5
    • Paweł Radski - 4
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie im. ks. Edmunda Roszczynialskiego (17 pkt)

    • Paweł Kapica - 7
    • Bartłomiej Pranga - 4
    • Karol Świerkach - 3
    • Katarzyna Styn - 3
  4. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 dla Niesłyszących w Wejherowie (12 pkt) im. Jana  Siestrzyńskiego

    • Patryk Pacholczyk - 4
    • Adam Jeliński - 3
    • Dariusz Wroński - 3
    • Jarosław Sykała - 2
  5. Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie (7pkt)

    • Agnieszka Studzińska - 3
    • Przemek Żurawski - 3
    • Damian Rosalewski - 1
  6. Niepubliczna Szkoła Rzemiosła Wejherowo (4,5 pkt)

    • Grzegorz Kawka - 2,5
    • Jadwiga Frankowska - 2

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24