07.04.2011 12:52 0

Wejherowo: Nowa jakość na stadionie. Zobacz zdjęcia

Przed ostatnim ligowym spotkaniem Gryfa Orlex Wejherowo z Kaszubią Kościerzyna oddano do użytku nowe szatnie, które teraz znajdują się pod trybunami. Jak mówią sami działacze – spełniło się ich marzenie.

Do niedawna zespoły wychodziły na spotkania z szatni, które znajdują się w budynku klubowym. Zarząd klubu ze względu na znacząca ilość drużyn w Gryfie postanowiła wyremontować szatnie pod trybunami. Kiedyś znajdowały się tam pomieszczenia, które nie były używane tak więc ostatni mecz z Kaszubią był pierwszym wydarzeniem w dziejach klubu, kiedy zawodnicy wychodzili spod trybun. Jak przekonuje Rafał Szlas, prezes Gryfa Orlex Wejherowo te szatnie były potrzebne i w końcu udało się je wyremontować. A było co remontować, stare szatnie były w opłakanym stanie, jednak teraz prezentują się jakością rozgrywek z wyższych lig.

  • Położono kafelki, zainstalowano nowe oświetlenie, wymieniono całą elektrykę oraz hydraulikę są nowe natryski, ściany, ogrzewanie podłogowe, sanitaria, drzwi, oknazdradza Dariusz Mikołajczak, wiceprezes wejherowskiego klubu.

Wszystko to dzięki Danucie oraz Wojciechowi Gębarowskiemu – właścicielom firmy Orlex przy pomocy firm: Northpol, Domator, Northpol Bud, Budnik Meble oraz KD Northpol, Sebastian Czeszewski. Cały koszt wyniósł około 100 tysięcy złotych.

  • To kolejny krok w modernizacji stadionudodaje Szlas. Wcześniej zmodernizowano płytę górnego boiska na Wzgórzu Wolności, zainstalowano „łapacze” piłek za bramkami, zainstalowano tablicę świetlną, zbudowano salę konferencyjną, postawiono nowe płoty ogradzające murawę, zbudowano klatkę dla kibiców gości, zwiększono ilość krzesełek na trybunie nie krytej, poprawiono jakość nagłośnienia na obiekcie oraz zainstalowano sztuczne oświetlenie przy których rozgrywać można meczewylicza prezes.

Wszystko to po to, by poprawić estetykę, jakość klubu oraz przede wszystkim bezpieczeństwo na stadionie.

  • Niedawno w jednej z lokalnych gazet pojawiały się artykuły, które mówiły o tym, że władze klubu doprowadzają stadion do ruiny. Jak widać były to zwykłe kłamstwa i manipulacja, gdyż stadion z roku na rok pięknieje i staje się obiektem na miarę XXI wiekumówi Rafał Szlas.

W najbliższej przyszłości zarząd planuję zmodernizować trybunę krytą, która polegać będzie na odmalowaniu konstrukcji trybuny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24