21.03.2015 13:58 0

Czołowe zderzenie aut na Rekowskiej Górce

fot. Aleksander Kozłowski

Około godziny 13:30 na Rekowskiej Górce doszło do wypadku. Czołowo zderzyły się dwa auta, seat i volvo. Trwa akcja ratunkowa, droga jest całkowicie zablokowana.

  • Zderzyły się dwa auta osobowe, trzy osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana - informuje Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Wejherowie.

  • Na poboczu stoi również lekko uszkodzone trzecie auto. Policja wytyczyła objazd przez Rekowo Dolne i ulicę Długą - informuje nasz czytelnik.

  • Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący samochodem marki seat, jadąc ulicą Pucką do Pucka, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki seat. Ruch drogowy wstrzymany jest zarówno dla jadących z Pucka jak i do Pucka. W wypadku poszkodowane zostały ostatecznie trzy osoby - informuje sierż. sztab. Anna Hennig z wejherowskiej policji.

Utrudnienia na trasie Reda-Puck potrwać mogą jeszcze przez około dwie godziny. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności w jakich doszło do wypadku.


Aktualizacja, godzina 16:20

Droga jest już całkowicie przejezdna.

fot. Aleksander Kozłowski

fot. Dorys Car

fot. Dorys Car

fot. Aleksander Kozłowski

fot. Aleksander Kozłowski


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24