01.04.2011 15:19 0

Gdynia: Mistrzostwa Wojska Polskiego w judo

W Hali Judo Zespołu Sportowego Marynarki Wojennej RP w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Wojska Polskiego w judo, wystartowało 105 zawodników i 15 zawodniczek z 15 polskich
formacji wojskowych
.

Wśród walczących byli wielokrotni medaliści imprez międzynarodowych, medaliści Mistrzostwa polski seniorów, walczący o klasyfikacje na Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012.

Otwarcia Mistrzostw z ceremoniałem wojskowym dokonał kontradmirał Jarosław Zygmunt z-ca Szefa Sztabu Marynarki Wojennej RP.

WYNIKI:

kobiety:

waga 63 kg

  1. Kinga Kubicka - Marynarka Wojenna
  2. Edyta Wasyluk - Siły Powietrzne
  3. Paulina Wota - Siły Powietrzne
  4. Beata Grzonkowska - Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych

waga + 63 kg

  1. Daria Pogorzelec - Marynarka Wojenna
  2. Katarzyna Wójtowicz - Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
  3. Justyna Szmyt - Centrum Szkolenia Sił Powietrznych
  4. Natalia Janiszewska - Centrum Szkolenia Sił Powietrznych

mężczyźni:

waga 60 kg

  1. Rafał Bieniek - Dowództwo garnizonu Warszawa
  2. Mateusz Wyżykowski - Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych
  3. Krzysztof Ługowski - Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych
  4. Adrian Szwat - Centrum Szkolenia Sił Powietrznych

waga 66 kg

  1. Sebastian Janicki - Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
  2. Dariusz Tabisz - Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
  3. Remigiusz Lipert - Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych
  4. Piotr Hałys - Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych

waga 73 kg

  1. Mariusz Janicki - Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
  2. Tomasz Kowalski - Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
  3. Daniel Siudak - Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych
  4. Michał Poradowski - Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych

waga 81 kg

  1. Łukasz Błach - Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
  2. Adam Poździk - Marynarka Wojenna
  3. Adrian Kowalski - Akademia Marynarki Wojennej
  4. Jarosław Niewiadomski - Marynarka Wojenna

waga 90 kg

  1. Piotr Sulecki - 11 LDK Panc.
  2. Maciej Kupriańczyk - 1 Dywizja Zmechanizowana
  3. Jacek Danielewski - Marynarka Wojenna
  4. Andrzej Umański - 1 Dywizja Zmechanizowana

waga 100 kg

  1. Kacper Larem - Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
  2. Zbigniew Kamiński - Marynarka Wojenna
  3. Maciej Pyszka - IC MON
  4. Patryk Janik - 11 LDK Panc.

waga + 100 kg

  1. Janusz Wojnarowicz - Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
  2. Mirosław Wolszczak - Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
  3. Józef Smoter - Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych
  4. Maciej Kościelak - Żandarmeria Wojskowa

TURNIEJ DRUŻYNOWY – 9 zespołów

  1. Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
  2. Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych
  3. Marynarka Wojenna
  4. LDK Panc

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24