03.11.2014 14:02 0

KONKURS! Wygraj wymianę opon na zimowe!

Stoisz w korku? Jesteś świadkiem zaskakującej sytuacji na drodze? Widzisz wypadek? Prześlij nam informację drogową lub zrób zdjęcie i pozwól nam poinformować innych kierowców! Dla najbardziej aktywnych internautów przygotowaliśmy nagrodę - darmową wymianę opon na zimowe!

Kierowco! Wejdź na stronę INFORMACJI DROGOWYCH, skontaktuj się z nami za pomocą formularza bądź zadzwoń do nas bezpośrednio na numer 691 - 699 - 431 i poinformuj innych czytelników o korkach, wypadkach, remontach dróg bądź innych utrudnieniach drogowych na terenie powiatu wejherowskiego, puckiego bądź Trójmiasta! Nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska, maila oraz adresu i numeru telefonu. Polub również FANPAGE OPONEX!!!

Najbardziej aktywni, bądź przesyłający nam najważniejsze informacje lub zdjęcia z dróg otrzymają voucher na darmową wymianę opon na zimowe, który zrealizować będzie można w firmie Oponex w Wejherowie!

Firma Oponex z Wejherowa działa na rynku już od 2002 roku i oferuje klientom profesjonalny serwis opon. Na opony udzielana jest 2 letnia gwarancja.

Oponex działa nie tylko w ramach regularnych godzin pracy, ale również w sytuacjach kryzysowych. To wyróżnia firmę wśród innych zakładów wulkanizacyjnych.

  • Na numer telefonu 515-297-147 możesz zadzwonić nawet po godzinach. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 24h na dobę, jeśli zaistnieje taka potrzeba. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz opon samochodowych i motocyklowych. Proponujemy opony zimowe i letnie najlepszych firm. Wymieniamy, przechowujemy, serwisujemy i sprzedajemy ogumienie - informuje firma Oponex.

Więcej indormacji o firmie Oponex znajdziecie tutaj: KLIKNIJ!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24