16.03.2011 16:08 0

Palcem po mapie - spotkanie dla dzieci w Gdyni

Ośrodek Badań Latynoamerykańskich zaprasza na kolejne rodzinne podróże “Palcem po mapie” Ameryki Łacińskiej. Najbliższe spotkanie w Caffe Anioł w Gdyni (ul. Kilińśkiego 6) odbędzie się w niedzielę (20 marca). Początek – godz. 12.30.

Gościem niedzielnego spotkania będzie gdynianka, która jako wolontariuszka spędziła pół roku w kolumbijskiej wiosce. Pokaże zdjęcia, które przywiozła z podróży, opowie o szkole, w której uczyła i o popularnych w tej części świata zabawach dla dzieci.

Terminy kolejnych spotkań: 17 kwietnia, 15 maja, 5 czerwca, 4 września, 30 października, 20 listopada, 11 grudnia (zawsze w niedzielę o godz. 12.30). W programie: opowieści podróżników, zabawy z mapą Ameryki Środkowej i Południowej, czytanie bajek i legend z krajów latynoamerykańskich, a także gry i zabawy kojarzone z tą częścią świata.

Projekt “Palcem po mapie” skierowany jest głównie do rodzin z dziećmi w wieku 6-9 lat, ale młodsi i starsi też powinni ciekawie spędzić czas.

Wstęp jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: [email protected] .

Daj dziecku szansę zainteresować się światem!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24