20.05.2014 16:04 0

Jarosław Wałęsa odwiedził Cech Rzemiosł Różnych

W Cechu Rzemiosł Różnych w Wejherowie odbyło się spotkanie w którym uczestniczyli poseł Jerzy Budnik oraz europoseł Jarosław Wałęsa. Ten ostatni udzielał odpowiedzi na nurtujące pytania.

Trwa kampania wyborcza. Jarosław Wałęsa przekonywał, że poseł pracuje przez pięć lat kadencji, a nie tylko przez okres kampanii wyborczej.

  • Poseł do Parlamentu Europejskiego pracuje przez pięć lat, a nie tylko przez sześć tygodni kampanii wyborczej. Ostatnie tygodnie to okres wytężonej pracy, kiedy mogłem być w regionie, kiedy mogłem pokazywać swoje sukcesy. Te sukcesy były dokonywane w Brukseli, w Strasburgu. Mam nadzieję, że przez te ostatnie tygodnie udało mi się pokazać wszystkie moje dokonania ostatnich lat - wyjaśnia Jarosław Wałęsa, europoseł.

Europoseł podjął również dyskusję z uczniami, starając się przy tym wytłumaczyć między innymi na czym polega praca Parlamentu Europejskiego.

  • Bardzo często przyjeżdżam do szkół nie aby politykować, tylko żeby przybliżać Unię Europejską i to czym jest Parlament Europejski - dodaje Jarosław Wałęsa.

To nie pierwsza taka wizyta Jarosława Wałęsy w regionie. Spotkać mogliśmy go między innymi Liceum Ogólnokształcącym numer 1 im Jana III Sobieskiego w Wejherowie czy Gimnazjum numer 1 w Redzie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24