22.01.2014 18:30 0

36 medali dla Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego

13 złotych, 11 srebrnych, 12 brązowych medali zdobyli zawodnicy z Wejherowa i Luzina na II Otwartych Mistrzostwach Polski sztuk walki Federacji WFMC w Mińsku Mazowieckim, które odbyły się 18 stycznia.

Taki bilans spokojnie pozwolił zawodnikom Rafała Karcza na wywalczenie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski, tym samym drużyna złożona z zawodników Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz GOSRiT Luzino powtórzyła sukces sprzed roku, gdzie również wygrała klasyfikację generalną drużyn.

Najwięcej złotych medali dla Klubu, bo aż 4 na tych zawodach wywalczyła Zuzia Kalbarczyk. Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna wraz z wspierającymi ją rodzicami najmłodszych zawodników. Do Mińska pojechało walczyć 25 zawodników z Wejherowa i Luzina, którzy wywalczyli medale w semi i light contact w różnych kat. wiekowych i wagowych.