03.10.2010 10:42 0

Wysokie zwycięstw Lotosu Gdynia

fot. lotosgdynia.pl

Świetna postawa podopiecznych Nikołaja Tanasiejczuka w pierwszym wyjazdowym spotkaniu Ford German Ekstraklasy. Zawodniczki Lotosu Gdynia niespodziewanie łatwo pokonały Lidera Pruszków. Mecz zakończył się wynikiem 66:102

Przez całe spotkanie zawodniczki Lotosu Gdynia kontrolowały przebieg spotkania. Do przerwy gdynianki prowadziły 29 punktami, natomiast cały mecz wygrały przewagą 36 punktów.

Najwięcej punków dla Lotosu zdobyła** Marta Jujka** – 20. Osiemnaście „oczek” dorzuciła Elina Babkina, zaś 14 pkt rzuciły Daria Mieleszyńska oraz Magdalena Kaczmarska.

Na oficjalnej stronie Lotosu Gdynia tuż po meczu wypowiedział się trener Tanasiejczuk, który nie krył swojego zadowolenia ze zwycięstwa: „Dla nas to był bardzo ważny mecz, ponieważ był to mecz otwarcia sezonu. Graliśmy z przeciwnikiem, który kolejkę wcześniej wygrał na wyjeździe z brązowym medalistą zeszłorocznych Mistrzostw Polski. Z drugiej strony, to tylko pierwszy mecz i jeszcze dużo pracy przed nami. Cały zespół przyłożył się do zwycięstwa, pokazaliśmy dobrą koszykówkę i trudno kogokolwiek wyróżnić.Gratulacje dla dziewczyn za cenne, wyjazdowe zwycięstwo”

Mamy nadzieje, iż w kolejnym meczu ligowym gdynianki zaprezentują się równie dobrze i odniosą pewne zwycięstwo.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24