11.12.2013 14:03 0

Nowy nieoznakowany radiowóz w Szemudzie i Linii

Dzisiaj w Szemudzie nastąpiło przekazanie nowego nieoznakowanego radiowozu, który służyć będzie gminie Linia i gminie Szemud. To właśnie te dwa samorządy współfinansowały między innymi tę inwestycję. Koszt auta wyniósł 68 tysięcy złotych.

  • Jest to inwestycja w bezpieczeństwo, auto ma służyć przede wszystkim społeczności lokalnej i z pewnością się przyda - informuje młodszy inspektor Mariusz Świniarski, Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie.

Samochód nieoznakowany marki Kia przekazany został policjantom z zespołu kryminalnego Komisariatu w Szemudzie. Będzie wykorzystywany między innymi do zadań procesowych czy też operacyjnych.

  • Poprzednie auto bardzo szybko się zużyło. Wykonywaliśmy nim bardzo dużo zdań. Terytorium obu gmin jest bardzo obszerne. Mam nadzieję, że ten samochód będzie bardzo przydatny i przede wszystkim będzie służył społeczeństwu - dodaje Mariusz Świniarski.

Zakup samochodu wymuszony został rozległym terenem, który podlega Komisariatowi w Szemudzie. Dwie gminy - Linia i Szemud zadbały o bezpieczeństwo swoich mieszkańców.Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24