18.11.2013 11:23 0

Dzieci życzą dzieciom… Świąteczna akcja w Wejherowie

„Dzieci życzą dzieciom…” to akcja skierowana do dzieci przebywających w wejherowskim szpitalu na oddziale dziecięcym. Natomiast przeprowadzona została przez najmłodszych wejherowian zgromadzanych przy parafialnym „Caritas” p.w. Chrystusa Króla i bł. Alicji Kotowskiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Ponad 50 dzieci, na kartkach przy pomocy długopisów, kredek czy wycinanek, własnymi słowami lub rysunkami, składało życzenia swoim rówieśnikom przebywającym w szpitalu.

  • Dzieci zamieniły się w artystów, poprzez życzenia i swoje talenty chcą dzielić się swoimi szczerymi uczuciami z innymi dziećmi, z tymi które tego najbardziej potrzebują. Chcemy dać najmłodszym przebywającym w szpitalu trochę radości, uśmiechu. Sprawić, aby chociaż przez chwile zapomniały o chorobie – mówi organizator akcji, Jacek Drewa.

Cała akcja jest skierowana do najmłodszych przebywających w wejherowskim szpitalu. Kartki zostaną wręczone 5 grudnia. Przekaże je delegacja złożona z dzieci, organizatorów wydarzenia oraz prawdziwego świętego Mikołaja.

  • Dzieci znają cel, dlatego jeszcze chętniej pracują. Dzieci bardzo chętnie przyszły, jest również współpraca rodziców. Sama radość, sama miłość i uśmiech – podsumowuje wolontariuszka, Alicja Hopa.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24