16.02.2011 12:11 0

Gdynia: Mamy licencję na mecze ekstraklasy. Otwarcie nowego stadionu już w sobotę

Piłkarze Arki już jutro przetestują nowe boisko. Na 16.00 zaplanowano pierwszy trening. Natomiast w sobotę, wyczekiwane przez wszystkich sympatyków piłki nożnej, inauguracyjne spotkanie z Beroe Stara Zagora.

11 lutego gdyński stadion pozytywnie przeszedł kontrolę Komisji Licencji dla Klubów Ekstraklasy i otrzymał prawo rozgrywania spotkań w ekstraklasie. Fakt ten zostanie przypieczętowany 25 lutego, meczem z Wisłą Kraków. Najpierw jednak na kibiców czeka polsko-bułgarski pojedynek. Niskie ceny biletów (od 5 za ulgowy do 30 zł) pozwalają przypuszczać, że pierwszy mecz obejrzy komplet widzów.

W związku z tym wydarzeniem w okolicach stadionu wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Od 15.00 zamknięta będzie ulica Olimpijska oraz część ul. Sportowej i ul. Wileńskiej. Na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem, niemożliwy będzie również przejazd ul. Małokacką i sąsiadującym odcinkiem ul. Stryjskiej. Ruch zostanie wznowiony po 30 minutach od zakończenia spotkania. Na czas powrotu uruchomiane zostaną dodatkowe kursy linii: R, S, 150, 160, 194, 209, 23, 26.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24